Inwestycje

Poczuj smak udanej inwestycji

Udział w inwestycji i wieloletnie oczekiwanie na wzrost jej wartości nie zadowala większości potencjalnych inwestorów. Doskonale to rozumiemy. Dlatego proponujemy Państwu udział w prestiżowym, ciekawym i dochodowym przedsięwzięciu, jakim jest poszukiwanie i eksploatacja surowców energetycznych.

Nasz zespół specjalizuje się w pozyskiwaniu kontaktów biznesowych i praw do tzw. mineral rights: poszukiwania, wiercenia, wydobycia i sprzedaży surowców energetycznych.

Budujemy efektywne środowisko inwestycyjne – wraz z naszymi partnerami biznesowymi planujemy utworzyć nawet do ……. samodzielnych spółek, które będą kapitałowo współpracować w segmencie wydobywczym.

To jedyna taka oferta w Polsce! Zainwestuj z nami w wydobycie surowców energetycznych i poczuj smak udanej inwestycji. Skontaktuj się i umów na spotkanie.

Dlaczego warto inwestować

  • NIELIMITOWANY MINIMALNY WKŁAD – smak udanej inwestycji możecie Państwo poczuć bez wielkiego ryzyka, nawet z niewielkim wkładem finansowym. Zapraszamy do kontaktu – razem z Państwem wytyczymy wspólne cele i starannie wybierzemy spośród przedsięwzięć o różnej chłonności kapitału.
  • BEZ PROWIZJI WSTĘPNEJ – nie pobieramy jej od Państwa, bo jesteśmy pewni wspólnego sukcesu inwestycyjnego i zysku, który nadejdzie z czasem.
  • BIZNES W USA – inwestując z nami, stają się Państwo współwłaścicielami lub udziałowcami spółki wydobywczej na terenie Stanów Zjednoczonych. Daje to możliwość prowadzenia biznesu w USA: korzystania z niskich podatków, wolności gospodarczej i restrykcyjnej ochrony posiadanej własności. To także szansa na uzyskanie amerykańskiej wizy inwestycyjnej E2 – dla inwestora i jego rodziny.
  • ZYSKI …… MIESIĘCZNIE – pola naftowe pracują ….. dni w tygodniu, ……. godziny na dobę. Stopy zysku różnią się w zależności od zainwestowanej kwoty i stopnia ryzyka inwestycji. Realizujemy projekty typu:
    • Non-operating interest – zakup udziałów w działających polach naftowych (zysk miesięczny: ……… wkładu inwestycyjnego),
    • Re-entry project – modernizacja i ożywienie pól naftowych; inwestowanie w zlokalizowane złoża i intensyfikacja ich wydobycia poprzez rozwój infrastruktury wydobywczej i logistycznej (zysk miesięczny: ……..% wkładu inwestycyjnego),
    • Poszukiwanie złóż – współpracujemy ze specjalistami w USA i Kanadzie i stale poszukujemy nowych złóż ropy i gazu ziemnego (zysk miesięczny: …………% wkładu inwestycyjnego).