O nas

Inwestujemy w doświadczenie

Czy myślałeś kiedyś o tym, by zostać współwłaścicielem pola naftowego? My dajemy Ci taką szansę! Posiadamy szeroko ofertę inwestycyjną w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie!

zespole wierzymy w rozwiązania inwestycyjne, które w USA działają już od blisko ………. lat. Korzystamy z doświadczenia naszych partnerów zza Oceanu – specjalistów, którzy doskonale znają specyfikę złóż surowców energetycznych, stale badają i analizują grunty oraz mają dostęp do zaawansowanej infrastruktury wydobywczej.

Gromadzimy inwestorów, z którymi łączą nas najcenniejsze w biznesie cechy charakteru – odwaga do sięgania po nowe rozwiązania, zmysł do udanych inwestycji i skrupulatność w analizie podejmowanych przedsięwzięć. Przed naszymi partnerami rozkładamy wachlarz korzystnych rozwiązań – nielimitowany wkład minimalny, brak prowizji, zysk od ……% do nawet ………%. Oferujemy nie tylko smak udanej inwestycji, ale także szansę na udany biznes w USA i wizę inwestycyjną E2.

W Teksasie, Kentucky i Oklahomie jesteśmy już współudziałowcami 12 odwiertów.

Wraz z naszymi partnerami biznesowymi planujemy utworzyć nawet do 30-40 samodzielnych spółek, które będą kapitałowo współpracować w segmencie wydobywczym. Czekamy także na Ciebie!

Działamy w dwóch modelach inwestycyjnych:

Model biznesowy – wraz z inwestorem/inwestorami zakładamy spółkę LLC w Stanach Zjednoczonych, która staje się podmiotem, na który zakupujemy udziały w przedsięwzięciach wydobywczych. Nasi partnerzy stają się zatem dyrektorami spółek wydobywczych zarejestrowanych w USA

Model akcyjny – w przygotowaniu. Już niedługo zaoferujemy Państwu także nowe pakiety inwestycyjne – dla tych, którzy wiedzą, jak ważna jest dywersyfikacja inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy szczegółowych informacji podczas osobistego spotkania.